AKTUALNOŚCI

zatrudnimy kierownika budowy majstra

Ogłoszenie o pracę

Kierownik budowy – Majster – Brygadzista (technik budownictwa)


Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego TRANS-ZIEM dysponujące 34-letnim doświadczeniem w branży budowlanej poszukuje pracowników na stanowisko majstra budowy/brygadzisty (technik budowlany) lub kierownika robót z uprawnieniami budowlanymi.

Ogłoszenie kierowane jest do osób młodych oraz będących w średnim wieku, pragnących wykorzystać swój potencjał przy realizacji największych, prestiżowych inwestycji budowlanych, takich jak: galerie handlowe czy osiedla mieszkaniowe o podwyższonym standardzie (własna działalność deweloperska). Więcej informacji o profilu przedsiębiorstwa znajduje się na naszej stronie internetowej.

Od przyszłego pracownika wymagamy:

  • twardego charakteru,
  • umiejętności kierowania ludźmi oraz sprawnego zarządzania powierzonymi zadaniami,
  • zdolności nawiązywania kontaktu z pracownikami,
  • minimum 5-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (szczególnie cenny będzie dla nas czas spędzony na budowie),
  • prawa jazdy kat. B
  • dobrej znajomości rynku budowlanego,
  • dodatkowymi atutami będzie znajomość obsługi programów typu CAD, kosztorysowych i biurowych.

Do obowiązków przyszłego pracownika będzie należało m. in.: nadzorowanie i kontrolowanie podległych robotników zatrudnionych w przedsiębiorstwie oraz podwykonawców, planowanie zadań na budowie, kontrola kosztów budowy, kontakt z kontrahentami, przedstawicielami inwestora.

Oferujemy: stałe wynagrodzenie wraz z premią uznaniową, umowę o pracę, możliwość rozwoju osobistego u boku doświadczonych managerów i kierowników robót, narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon firmowy, sprzęt biurowy), ciekawe realizacje budowlane z różnych dziedzin: budownictwa ogólnego, robót ziemnych czy wyburzeń.

Forma rekrutacji: Prosimy o napisanie krótkiego życiorysu wraz ze zdjęciem oraz listu intencyjnego, w którym należy zawrzeć uzasadnienie chęci rozpoczęcia pracy właśnie w naszej firmie i przesłanie tych dokumentów na adres: biuro@trans-ziem.pl

W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926).

Bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

© 2018 TRANS-ZIEM. Wszystkie prawa zastrzeżone.