INNE KOPARKI GĄSIENICOWE

Wśród innych koparek, które posiadamy są 3 maszyny Hitachi ZX 470 LCV, posiadające szybkozłącza umożliwiające każdej z osobna zapięcie ramienia wyburzeniowego pozwalającego na pracę i wyburzanie budynków o wysokości do 27 m oraz ramienia standardowego do kopania lub burzenia na mniejszych wysokościach. Maszyny te również mają rozszerzane podwozia w celu zapewnienia większej stabilności pracy.

Kolejnym urządzeniem wyburzeniowym jest 40-to tonowy NOBAS UB30, który to może dokonywać rozbiórki budynków do wysokości 24 m a jego niewątpliwą zaletą jest ramię, które składając się na 3 razy umożliwia dogodny i prosty transport maszyny.

Następnymi koparkami jakie posiadamy to 7 sztuk 35-cio tonowych koparek DOSAN-Daewoo, wyposażonych w szybkozłącza dzięki którym można sprawnie zaczepiać osprzęt czy to łyżkę czy też młot hydrauliczny lub hydrauliczne nożyce wyburzeniowe. Kilkanaście maszyn gąsienicowych i kołowych takich firm jak JCB, Zeppelin, CASE, Komatsu o masie od 8 do 30 ton uzupełnia nasze zasoby sprzętowe. Posiadamy też pełne wyposażenie osprzętowe w postaci łyżek, młotów hydraulicznych, nożyc hydraulicznych, łyżek sortujących, chwytaków, zamiatarek itp.

© 2018 TRANS-ZIEM. Wszystkie prawa zastrzeżone.