logo-ikea

IKEA Property Poland Sp. z o.o.

Z powierzonych zadań firma wywiązuje się terminowo, dostosowując się do wymogów obowiązujących na terenie czynnego obiektu handlowego (…). Z satysfakcją możemy polecić PBI TRANS-ZIEM jako wysoce sprawnego Wykonawcę i partnera w procesie inwestycyjnym.

logo-gemini

GEMINI Jasna Park Sp. z o.o.

Na podstawie dotychczasowej współpracy możemy polecić PBI TRANS-ZIEM jako dobrego realizatora dużych inwestycji i jako wiarygodnego partnera w procesie inwestycyjnym.

logo-carrefour

CARREFOUR Polska Sp. z o.o.

Powyższy zakres robót [Trans-Ziem] wykonał w trudnych warunkach pogodowych (…) wymagających bardzo dużego potencjału wykonawczego.

logo-carlsberg

CARLSBERG Polska Sp. z o.o.

Prace wykonane zostały za pomocą wyjątkowo nowoczesnego sprzętu… [Trans-Ziem] jest w regionie najlepiej przygotowaną firmą do wykonywania tego typu zadań.

acar_logo

Acar Developer Sp. z o.o.

Wszystkie (...) prace zostały wykonane przez PBI "'TRANS-ZIEM" w wyznaczonych terminach, z zachowaniem wszelkich zasad bhp, sztuki budowlanej oraz przepisów wynikających z prawa budowlanego.

 

thumb_258x105,30-logo_budimex_20100414

Budimex Nieruchomości

(...) z satysfakcją możemy polecić (Trans-Ziem) jako solidnego partnera i realizatora prac rozbiórkowych i wyburzeniowych.

 80

FOCUS PARK GLIWICE Sp. z o.o.

Firma (Trans-Ziem) jest doskonale przygotowana technicznie oraz organizacyjnie do wykonywania (...) opisanych prac.

logo-philip-morris

Philip Morris Polska

Była to inwestycja o znaczącej wartości i obejmowała szeroki zakres robót. Wszelkie prace zostały wykonane przy zastosowaniu materiałów wysokiej jakości oraz dotrzymane zostały zgodne z harmonogramem terminy realizacji.